Speellijst 2019

o = Openbaar
b = Besloten
op = Optie

Oktober
05 Diverse verhalen Utrechts Archief (b) 11.00u – 13.00u
06 Diverse verhalen Utrechts Archief (b) 11.00u – 13.00u
06 Diverse verhalen verjaardag Rucphen (b) 14.00u
07 Spinder, OBS Albatros Almere (b) 9.30u
13 Storytrail Amsterdam, open inschrijving (o) 11.00u
13 Storytrail Utrecht, open inschrijving (o) 14.00u
26 Diverse verhalen Delft (b) 15.00u
27 Wij gaan op Berenjacht, Boekhandel Broese Utrecht (o) 14.30u
29 De olifant die woord hield, Rijswijk (b) 9.30u, 10.45u en 13.30u
30 De olifant die woord hield, Rijswijk (b) 9.30u en 10.45u
31 De olifant die woord hield, Rijswijk (b) 9.30u, 10.45u en 13.30u

November
01 De olifant die woord hield, Rijswijk (b) 9.30u en 10.45u
04 De olifant die woord hield, Bodegraven (b) 9.30u en 10.45u
05 De olifant die woord hield, Rijswijk (b) 9.30u en 10.45u
06 De olifant die woord hield, Bodegraven (b) 9.30u en 10.45u
07 De olifant die woord hield, Binnenmaas (b) 9.30u, 10.45u en 13.30u
08 De olifant die woord hield, Binnenmaas (b) 9.30u en 10.45u
10 Storytrail Utrecht, open inschrijving (o) 14.00u
11 De olifant die woord hield, Strijen (b) 9.30u, 10.45u en 13.30u
12 De olifant die woord hield, Oud-Beijerland (b) 9.30u en 10.45u
14 Spinder, Muzerije Den Bosch (b) 9.30u en 11.00u
15 De olifant die woord hield, Bodegraven (b) 9.30u en 10.45u
18 Spinder, presentatiedag het Verteltheater, Utrecht (b)
21 Spinder, Den Bosch (b) 9.30u en 11.00u
22 Gastspreker Het Brein in de Boardroom van de Erasmusuniversiteit Rotterdam (b) middag
23 Wij gaan op Berenjacht, Boekhandel Rapunsel Assen (o) 14.30u
27 Wij gaan op Berenjacht, Boekhandel Paagman Den Haag (o) 14.00u

December
11 Kerstverhalen Pabo Inholland Rotterdam (op/b) middag
17 Kerstverhalen ROC Zorg en Welzijn Tilburg (op/b) 16.30u
22 Storytrail Utrecht, open inschrijving (o) 14.00u

Geweest in 2019
Januari
15 De krekel en de mier, Hoofddorp (b)
26 Spinder, Vertel Event Stichting Vertellen, Gelderlandfabriek Culemborg (b) 20.30u
27 Nationale voorleesdagen Utrecht (o) 11.00u – 13.00u
31 Spinder, Kunstkwartier Helmond (b) 9.30u en 10.45u

Februari
05 Spinder, presentatiedag het Verteltheater, Utrecht (b)

Maart
06 Spinder, Harkstede (b) 10.30u
07 Ali Baba en de 40 rovers, Kleine Vliegenier Utrecht (b) 9.15u
07 De krekel en de mier, Kleine Vliegenier Utrecht (b) 10.45u
18 Spinder, Zoetermeer (b) 9.30u, 10.45u en 13.30u
19 Spinder, Zoetermeer (b) 9.30u, 10.45u en 13.30u
24 Diverse verhalen, Landhuis in de Stad Utrecht (o) middag
25 De krekel en de mier, Globe Hilversum (b) 11.00u en 12.30u
31 Storytrail Utrecht, open inschrijving (o) 14.00u

April
14 Storytrail Amsterdam, (b) 11.00u
16 Maatproject Utrecht en taal, Dominicusschool Utrecht (b) ochtend
18 De krekel en de mier, Leimuiden (op/b)
23 Ali Baba en de 40 rovers, bs de Kosmos Hoogland (b) 9.30u en 11.00u

Mei
14 Maatproject Utrecht en taal, Dominicusschool Utrecht (b) ochtend
19 Storytrail Amsterdam, open inschrijving (o) 11.00u
26 Storytrail Utrecht, open inschrijving (o) 14.00u
28 Maatproject Utrecht en taal, Dominicusschool Utrecht (b) ochtend

Juni
06 De krekel en de mier, JP Heijeschool Hoofddorp (b) 10.00u
16 Mooie kinderboekenfestival, Den Bosch (o) middag
21 Ali Baba en de 40 rovers, camping Bakkum (o) 20.00u
26 Diverse verhalen, familiefeest Utrecht (b) 16.00u
29 Diverse verhalen Hulshorst (b) 16.00u

Juli
07 Storytrail Utrecht, open inschrijving (o) 14.00u
16 De krekel en de mier, Joe Mann natuurtheater Best (o) 14.30u

Augustus
27 Diverse verhalen, speeltuin Bankaplein Utrecht (o) 15.00u – 17.00u

September
08 Ali Baba en de 40 rovers, Theater Bibliotheek Almere (o) 15.00u
15 Storytrail Amsterdam, open inschrijving (o) 11.00u
21 Diverse verhalen Baarn (o) 14.00u – 17.00u